REPERTOÁR

LIFE IS SWING – Swingově laděná show (caa 20 minut nebo 6 minut) YouTube Preview Image

GANGSTERKA – cca 10. minutové akrobatické vystoupení ve stylu gangstretek YouTube Preview Image

TANCE – cca 5 minutová taneční kompilace od valčíku přes tango až po balet.. Vše na chůdách YouTube Preview Image

Groteska – častečně improvizovné krátké etudy na chůdách časově neomezeno

 

HRÁLI JSME:

Alice !

Puppets and stilts, singer and actor and one big bench: larger than life. Let us introduce into the imaginative world full of wonders. Not being afraid to express their opinion, take risks, try new things and leaving the old forms for new ones. The show is therefore not just a children’s story.Inspires by harmony in the chaos of everyday life, and make you believe in yourself. Let yourself be pleasantly surprised innovative concept with a simple scene.

Cast: Long Vehicle Circus, Dana Marková / Soňa Páleníková

Director: Viktorie Čermáková

Music: Jan Burian:

Stage design: Klára Syrůčková, Lenica Rozsnyóová, Jana Morávková

ALENKA !

Ta holčička ještě neví, kdo vlastně je. Je malá, nebo už velká? A co z toho je výhoda? Mají pravdu kluci ze školy, když se jí posmívají? A proč si všichni pletou její jméno? A jaké to bude a čím vlastně bude, až bude jednou dospělá? Zdalipak je svět těch velkých, zkušenějších a mocnějších vůbec bezpečný, hezký a spravedlivý, nebo alespoň zábavný?

Alenka si není ničím z toho jistá, a tak zkoumá vlastní svět fantazie, ve kterém i housenka, nebo králík můžou člověku poradit: co dělat, kam jít, s kým se přátelit? Ale vidí nakonec, a my s ní, že ačkoli si někdo zpívá jenom “tu svou”, a jiný zas jenom takovou písníčku, aby se těm nahoře líbila, všichni dohromady mají buď z něčeho, nebo z někoho strach, anebo se snaží sami někoho postrašit. Ukáže se také, že na cestě k dospělosti bude třeba i když to někdy zabolí, opouštět staré kamarády i myšlenky a radovat se z další proměny. Nakonec můžeme být třeba i krasojezdkyní, královnou, cestovatelkou, zpěvačkou, nebo čím budeme opravdu chtít! I my se nakonec můžeme, když překonáme strach, stát sami sebou! Alenkou!

Účinkují: Long Vehicle Circus, Dana Marková / Soňa Páleníková
Režie: Viktorie Čermáková
Hudba: Jan Burian
Scénografie: Klára Syrůčková, Lenica Rozsnyóová, Jana Morávková

PRÁVĚ TEĎ

Today's Events

VIDEO

Video

YouTube Preview Image